Pet-Pack BÁZIS SZLALOM a Király-Szerszám kupáért - Lezárult az előnevezés


Lezárult az előnevezési lehetőség a soron következő BÁZIS SZLALOM versenyünkre. 110 versenyző jelezte az indulási szándékát!


Ha valaki esetleg lekéste az előregisztrációt, ne aggódjon, hiszen a helyszínen is lesz lehetőség nevezésre!
Az enni és innivalót most is a Retro Lángos büfé szolgáltatja. Továbbra is Szegedi Attila gondoskodik a mobil gumizásról.
Újdonságként "Egykerék Iskola" is lesz, Palatinusz Attilával! 

Mindenkit szeretettel várunk!


PROGRAM:

- 06:30 - Kapunyitás / Szerviz területek elfoglalása

- 06:45 – 09:30 - Adminisztratív átvétel

- 07:00 – 09:45 - Technikai átvétel (admin + 15 perc)

- 07:15 – 08:30 - Gyalogos, kerékpáros/rolleres pályabejárás

- 08:30 – 09:45 - 1 Kör autós pályabejárás

- 09:45 - 1. Futam tervezett rajtja

- 11:15 - 2. Futam tervezett rajtja

- 12:30 - 3. Futam tervezett rajtja

- 13:45 - 4. Futam tervezett rajtja

- kb. 16:00 - Tervezett díjátadó 

 

A belépőjegyeket minden személy egységesen 1000 Ft/fő áron a kapunál tudja meg vásárolni.
Az előnevezett versenyzőink + 1 fő részére a belépés ingyenes! 
12 éves kor alatt a rendezvény térítésmentesen látogatható!


Fontosabb linkek:

VERSENYKIÍRÁS

MÉDIA AKKREDITÁCIÓ

KUPA KIÍRÁS

KUPA PONTTÁBLÁZAT

ÉLŐ IDŐK

 

Akik már biztosan rajthoz állnak:

Sorszám Név Típus Kategória Kupa
1 Kismarton Krisztián Bmw E36 Compact T3 HH 
2 Sütő Szebasztián 1995  2105 T2 LADA kupa
3 BALOGH Lajos Suzuki swift Gti T2 Suzuki kupa
4 Riczu Zoltán BMW Pick up T5 HH
5 File Zoltán BMW E36 T4 HH 
6 Tóth Zsolt BMW E46 328i T5 HH 
7 Tóth József PACALOS BMW E36 Compact T3 HH
8 Flekács László BMW E36 S5 HH
9 Kovács Máté Opel Corsa T4  
10 Kövesdi Gábor Trabant 601 T1  
11 Molnár Bálint Bmw E36 T4 HH
12 Eszes Norbert BMW E36 Compact T3 HH
13 Ildzsa Dávid Roland Suzuki Ignis Sport S3 Suzuki kupa
14 Nyuzò Renátò Bmw E39 T5 HH
15 Kilczin Zsolt Toyota Corolla E11 S2  
16 Kerekes Dávid Lada 2101 T2 LADA kupa
17 Karácsony Máté Lada VFTS T3 LADA kupa
18 Gajdos Zoltán Lada VFTS T3 LADA kupa
19 Szabadi János Bmw E30 T5 HH 
20 Balogh Elek Toyota MR2 T4 HH 
21 Szabadi Tamás BMW E36 T4 HH
22 Búza Csaba Audi A4 S5  
23 Vass Attila Lada 2106 S4 LADA kupa
24 Lippai Zsolt LADA 2105RX T3 LADA kupa
25 Nagy Zoltán Lada VFTS T3 LADA kupa
26 Gáspár Zoltán BMW E36 T5 HH 
27 Berki martin Lada 2107 T3 LADA kupa
28 Pádár Zoltán KISPUDI Skoda Felicia T2  
29 Vincze Dániel Lada 2107 S3 LADA kupa
30 Ördög Máté Lada 2105 T3 LADA kupa
31 Horváth Miklós Lada 2107 T3 LADA kupa
32 Pásztor István Lada VFTS T3 LADA kupa
33 Szegedi Szabolcs BMW 525i T5 HH
34 Bencsik Péter BMW E36 T4 HH
35 Farkas Gábor Andi-Gabi Lada 2107 T3 LADA kupa
36 Farkas Alex Lada 2105 T3 LADA kupa
37 Kaposznyàk Mihály Subaru Impreza S5  
38 Szilarcsik David Lada 2105 T3 LADA kupa
39 Tirpák Ferenc Lada 2101 T2 JK 
40 Szalai Zsolt Bmw E36 S4 HH 
41 Nyeste Ádám Lada 2105 T3 HH 
42 Bartha Patrik Lada 2101 T3 LADA kupa
43 Pesti Gábor Lada VFTS T3 LADA kupa
44 Oravecz Tamás Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
45 Balogh Elek Toyota Mr2 T4 HH
46 Olajos Péter Lada 2107 T4 LADA kupa
47 Lukács Ferenc Ford Fiesta S4  
48 Domoszlai Bence Lada VFTS T3 LADA kupa
49 Wachter Szabolcs Trabant 601 S1  
50 Papp balázs Bmw E36 T3 JK 
51 Zupkó Attila LADA VFTS T3 LADA kupa
52 Dredán György Lada 2107 T3 LADA kupa
53 Járó Zsolt Renault Clio S4  
54 TÓTH JÓZSEF Lada 2107i T3 LADA kupa
55 TÓTH JÓZSEF LADA 2107i T4 HH
56 Meggyes Gábor Lada VFTS T3 LADA kupa
57 Borbély Mihály Kopasz Lada 2107 T3 LADA kupa
58 Borbély Mihály Kopasz Lada 2107 T4 HH 
59 Szoka Péter Lada 2105 T3 LADA kupa
60 Szoka Péter Lada 2105 T4 HH
61 Kalivoda Károly Bmw E46 T5 HH
62 Fülöp Tamás BMW E30 T4  
63 Varga Róbert Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
64 Tamás Béla Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
65 Tamás Krisztián Suzuki Swift Sport S3 Suzuki kupa
66 Szepessy Tamás BMW E46 T5 HH 
67 Gerhát Róbert Lada 2107 T3 LADA kupa
68 Szőllősi Tamás Bmw E36 T5 HH 
69 Demeter Zoltán Skoda 120L S2 HH
70 Sós Gábor Honda Civic Type r S4  
71 Darab Gábpr Lada 2105 T3 LADA kupa
72 Kis Gyula BMW E36 S4 HH
73 Józsa Edvin Lada 2107 T3 LADA kupa
74 Nagy Varga Géza BMW M3 T5 HH
75 Gáspár Viktor Opel Corsa T3  
76 Ferjancsik istván Lada 2107 T3 LADA kupa
77 Kiss Zoltán BMW E36 T4 HH 
78 Kiss Zoltán BMW E36 T5 HH
79 Kovács Patrik Bmw E36 S5  
80 Alakszai Mihály Lada 2107 T3 LADA kupa
81 Paloczi Zsolt Suzuki Swift S3
82 Boros Bernárd Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
83 Tamás Krisztián Skoda Felicia T2  
84 Háda Lóránt BMW E36 S4 HH 
85 Pádár Zsolt Lada 2101 T4  
86 Szécsi Sándor Honda Accord TypeR S5  
87 Göböly Viktor Lada 2107 T3 LADA kupa
88 Ferjancsik Árpád Lada 2107 T3 LADA kupa
89 Kuczora Péter Bmw E46 S5 HH
90 Panyi Roland Bmw E36 T5 HH
91 Halmay Benjamin BMW 325i T5 HH 
92 Szabo János Lada VFTS T3 LADA kupa
93 Ifj Szabó János Lada VFTS T3 LADA kupa
94 Berecz Krisztián BMW E30 T5 HH 
95 Veres Balázs Vw Golf T5  
96 Szepesi Marcell Bmw E30 T5 HH 
97 Gáspár Krisztián Opel Corsa T4  
98 Gáspár Krisztián Opel Corsa T3  
99 Szekér Gábor BMW 325i T5 HH
100 Giczei Balázs Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
101 Kovács Pál Audi S3 T5  
102 Dobó Csaba BMW E36 T5 HH
103 Nagy Istvàn BMW 328i S5 HH 
104 Erdélyi György Lada 2107i T3 LADA kupa
105 Kovàcs József Skoda 120L S2 HH 
106 Karalyos Marcell Honda CRX T3  
107 Csizmadia Viktor Seat Altea S4  
108 Szabó Tamás Polski Fiat 126p T1 HH
109 Gál László Alfa Romeo 75 T4 HH 
110 Erdélyi György Lada 2107i T4 HH