Szeptemberben is több mint 100 nevező Mezőkövesden


Csütörtök 12:00-ig volt lehetőség a hétvégi I.E.J. Bázis Szlalom versenyre és a MOON42 Bázis Drift edzésre online nevezni. Aki esetleg lekéste, ne aggódjon, hiszen a helyszínen is lesz lehetősége!

Szombatra kellemes 20°C -os hőmérsékletet jósolnak a meteorológusok, azonban elszórtan zivatarok kialakulhatnak!
Természetesen most is teljesen új vonalvezetésű szlalom és drift pályával készültünk, ami reméljük hogy elnyeri a tetszését minden kedves versenyzőnknek.
Aki Suzuki márkájú és típusú autóval nevezett, automatikusan bekerül a Suzuki kupába, ahol a kategóriáján kívül is értékelésre kerül!
 

PROGRAM:

- 06:30 - Kapunyitás / Szerviz területek elfoglalása

- 06:45 – 09:30 - Adminisztratív átvétel

- 07:00 – 09:45 - Technikai átvétel (admin + 15 perc)

- 07:15 – 08:30 - Gyalogos, kerékpáros/rolleres pályabejárás

- 08:30 – 09:45 - 1 Kör autós pályabejárás

- 09:45 - 1. Futam tervezett rajtja

- 11:15 - 2. Futam tervezett rajtja

- 12:30 - 3. Futam tervezett rajtja

- 13:45 - 4. Futam tervezett rajtja

- kb. 16:00 - Tervezett díjátadó 

 

A belépőjegyeket minden személy egységesen 1000 Ft/fő áron a kapunál tudja meg vásárolni.
Az előnevezett versenyzőink + 1 fő részére a belépés ingyenes! 
12 éves kor alatt a rendezvény térítésmentesen látogatható!

 

A kiírásokat itt éred el:

I.E.J Bázis Szlalom kiírás

MOON42 Bázis Drift kiírás

 

A 2019. évi SRT Bázis Szlalom kupa aktuális ponttáblázatát itt találjátok:

Ponttáblázat

 

Pályarajzok:

 

 

Akik már biztosan rajthoz állnak a szlalom versenyen:

 

Sorszám Név Típus Kategória Kupa
1 Borbély Mihály Kopasz Lada 2107 T3 LADA kupa
2 Borbély Mihály Kopasz Lada 2107 T4 HH 
3 Kovács Balázs Toyota Celica T4  
4 Flekács László BMW E36 S5 HH
5 Kadlót Józsi Lada VFTS T3 LADA kupa
6 Tóth József PACALOS BMW E36 Compact T3 HH 
7 Szabadi Tamàs BMW E36 T4 HH 
8 Szabó Gábor BMW E36 S5 HH 
9 Szabadi János BMW E30 T5 HH 
10 Vass Attila Lada 2106 S4 LADA kupa
11 Kövesdi Gábor Trabant 601 T1  
12 Zupkó Attila Lada VFTS T3 LADA kupa
13 Berki Martin Lada 2107 S3 LADA kupa
14 Kolontári Attila Opel Astra Gsi T4  
15 Póka Zoltán Lada 2105 T3 LADA kupa
16 Balogh Lajos Suzuki Swift MK2 T2 Suzuki kupa
17 Kovács Máté Opel Corsa T4  
18 Tóth Zsolt BMW E46 328i S5 HH 
19 Móré Bence Audi A4 T5 HH 
20 Tóth József Yondi Lada 2107 T3 LADA kupa
21 Csendes Roland Ford Sierra T5 HH 
22 Farkas Gábor Andi-Gabi Lada 2107 T3 LADA kupa
23 Bartha Patrik Lada 1200 T3 LADA kupa
24 Szegedi Szabolcs BMW 525i S5 HH 
25 Kismarton Krisztián BMW E36 T3 HH 
26 Demeter Zoltán Skoda 120L S2 HH
27 Berki pál BMW E46 T5 HH
28 Berki pál BMW E46 T5 HH
29 Kiss László Honda Civic T4  
30 Berki martin Lada 2107 T3 LADA kupa
31 Kilczin Zsolt Toyota Corolla E11 S2  
32 Kozma Gábor "Kozmix" Ford Sierra T4 HH
33 Balogh Elek Toyota MR2 T4 HH 
34 Simák Tamás Lada VFTS T3 LADA kupa
35 Nagy Istvàn Bmw E36 S5  
36 Tóth Tibor VW Golf Gti T3  
37 Kaposznyák Mihály Subaru Impreza S5  
38 Csizmadia Viktor Lada 2107 S3 LADA kupa
39 Barnóczki Patrik Lada 2107 T3 LADA kupa
40 Berecz Krisztián BMW E30 T5 HH 
41 Domoszlai Bence Lada VFTS T3 LADA kupa
42 Oravecz Tamás Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
43 Pintér janó Lada 2101 T3 LADA kupa
44 Fróna János Peugeot 206 T4  
45 File Zoltán Bmw E36 T4 HH
46 Tóth Zsolt Gokart  T1
47 Hürkecz Péter Gokart T1 P
48 Tamás Gergő Lada 2105 T2  
49 Ildzsa Dávid Suzuki Ignis Sport S3 Suzuki kupa
50 Fülöp Tamás BMW E30 T4 HH
51 Tamás Béla Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
52 Bencs Gábor Subaru Legacy T5  
53 Szaniszló Mátyás Mitsubishi Lancer EVO VI T5  
54 Varga Róbert Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
55 Tamás Béla Suzuki Swift T3 Suzuki kupa
56 Tamás Krisztián Skoda Felicia T2  
57 Nyuzò Renátò BMW E36 T5 HH
58 Nagy Varga Géza Lada 2101 T4 LADA kupa
59 Hendre Barna Károly BMW E36 T5 HH
60 Meggyes Gábor Lada VFTS T3 LADA kupa
61 Hlavács Péter Opel Astra T4  
62 Kasza Zsolt Lada 2107 T4 HH 
63 Stefán Péter BMW M3 T5 HH 
64 Mányi László Bmw E36 T4 HH
65 Búza Csaba Audi A4 S5  
66 Szabó Viktor Bmw 2002 Hist. T4  
67 Gellén Ferenc Lada 2107 S3 LADA kupa
68 Gyöngyösi Marcell Lada 2101 KitCat S4 LADA kupa
69 Mudrák zoltán Bmw E36 T5 HH 
70 Farkas Alex Szore Lada 2105 S2 LADA kupa
71 Kalivoda károly Bmw e46 S5 HH
72 Göböly Viktor Lada 2107 T3 LADA kupa
73 Dobó Csaba BMW E36 S5 HH 
74 Báron Tamás Opel Corsa S2  
75 Szabó Gábor Lada 2105 T3 LADA kupa
76 Gellén Róbert Lada 2105 T4 LADA kupa
77 Szabó János Lada VFTS T3 LADA kupa
78 Ifj. Szabó János Lada VFTS T3 LADA kupa
79 Szekér István Lada 2107 T3 LADA kupa
80 Riczu Zoltán Bmw E36 PICK UP    
81 Toth Zoltán BMW E36 T4 HH 
82 Tóth Csaba Suzuki Swift Gti T2  
83 Szőllősi Tamás Bmw E36 T5 HH
84 Petneházy Levente Lada 2107 T3 LADA kupa
85 Kiss Zsolt Lada 2101 T3 LADA kupa
86 Henyecz Norbert Lada VFTS T3 LADA kupa
87 Sárközi csaba Lada 2101 T2 LADA kupa
88 Panyi Roland Bmw E36 T5 HH
89 Eszes Norbert BMW E36 Compact T3 HH 
90 Volosinovszki Mihály LADA 21074 GR "A" T3 LADA kupa
91 Hàda Lóránt Bmw E36 S4 HH
92 Pádár Zoltán KISPUDI Skoda Felicia T2  
93 Kiss Zsolt Lada 2101 T4 HH 
94 Szabó Tamás Polski Fiat 126p T1  
95 Veres Tibor Volkswagen Golf S4  
96 Tóth István BMW E36 Coupe T5 HH
97 Bíró Gergő Opel Astra Gsi T4  
98 Gáspár Krisztián OPEL Corsa T4  
99 Gáspár Krisztián OPEL Corsa T3  
100 Gáspár Viktor Opel Corsa T3  

 

És a Drifterek:

 

Sorszám Név Tipus
1 Kovács Patrik BMW E36
2 Murányi Bence BMW E46 V8
3 Bozsik Csaba BMW E36 V8
4 Barancsi Péter Bmw E30
5 Bara-Kun Nándor BMW E36