Már csak 1 hét, és ismét Mezőkövesd!


2019. szeptember 14-én újból birtokunkba vesszük a mezőkövesdi repülőteret,  - az elmúlt hónapokban már megszokott módon - ismét reggeli kezdéssel rendezzük meg az I.E.J Bázis Szlalom versenyünket, és a MOON42 Bázis Drift edzésünket.

Aki Suzuki márkájú és típusú autóval nevezett, automatikusan bekerül a Suzuki kupába, ahol a kategóriáján kívül is értékelésre kerül!!

 

Ha még nem neveztél, csütörtök (2019.09.12.) 12:00-ig megteheted az alábbi linkeken:

I.E.J. Bázis Szlalom nevezés

MOON42 Bázis Drift nevezés

 

A kiírásokat itt éred el:

I.E.J Bázis Szlalom kiírás

MOON42 Bázis Drift kiírás

 

A 2019. évi SRT Bázis Szlalom kupa aktuális ponttáblázatát itt találjátok:

Ponttáblázat

 

Pályarajzok:

 

 

Akik már biztosan rajthoz állnak a szlalom versenyen:

Sorszám Név Típus Kategória Kupa
1 Borbély Mihály Kopasz Lada 2107 T3 LADA kupa
2 Borbély Mihály Kopasz Lada 2107 T4 HH 
3 Kovács Balázs Toyota Celica T4  
4 Flekács László BMW E36 S5 HH
5 Kadlót Józsi Lada VFTS T3 LADA kupa
6 Tóth József PACALOS BMW E36 Compact T3 HH 
7 Szabadi Tamàs BMW E36 T4 HH 
8 Szabó Gábor BMW E36 S5 HH 
9 Szabadi János BMW E30 T5 HH 
10 Vass Attila Lada 2106 S4 LADA kupa
11 Kövesdi Gábor Trabant 601 T1  
12 Zupkó Attila Lada VFTS T3 LADA kupa
13 Berki Martin Lada 2107 S3 LADA kupa
14 Kolontári Attila Opel Astra Gsi T4  
15 Póka Zoltán Lada 2105 T3 LADA kupa
16 Balogh Lajos Suzuki Swift MK2 T2 Suzuki kupa
17 Kovács Máté Opel Corsa T4  
18 Tóth Zsolt BMW E46 328i S5 HH 
19 Danis "Mixi"Miklós Lada 21074 T3 LADA kupa
20 Móré Bence Audi A4 T5 HH 
21 Tóth József Yondi Lada 2107 T3 LADA kupa
22 Csendes Roland Ford Sierra T5 HH 
23 Farkas Gábor Andi-Gabi Lada 2107 T3 LADA kupa
24 Bartha Patrik Lada 1200 T3 LADA kupa
25 Szegedi Szabolcs BMW 525i S5 HH 
26 Kismarton Krisztián BMW E36 T3 HH 
27 Demeter Zoltán Skoda 120L S2 HH
28 Berki pál BMW E46 T5 HH
29 Berki pál BMW E46 T5 HH
30 Kiss László Honda Civic T4  
31 Boros Bernárd Suzuki Swift  S2 Suzuki kupa
32 Berki martin Lada 2107 T3 LADA kupa
33 Kilczin Zsolt Toyota Corolla E11 S2  
34 Kozma Gábor "Kozmix" Ford Sierra T4 HH
35 Balogh Elek Toyota MR2 T4 HH 
36 Simák Tamás Lada VFTS T3 LADA kupa
37 Nagy Istvàn Bmw E36 S5  
38 Tóth Tibor VW Golf Gti T3  
39 Kaposznyák Mihály Subaru Impreza S5  
40 Csizmadia Viktor Lada 2107 S3 LADA kupa
41 Barnóczki Patrik Lada 2107 T3 LADA kupa
42 Berecz Krisztián BMW E30 T5 HH 
43 Domoszlai Bence Lada VFTS T3 LADA kupa
44 Oravecz Tamás Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
45 Pintér janó Lada 2101 T3 LADA kupa
46 Fróna János Peugeot 206 T4  
47 File Zoltán Bmw E36 T4 HH
48 Tóth Zsolt Gokart  T1
49 Hürkecz Péter Gokart T1 P
50 Tamás Gergő Lada 2105 T2  
51 Ildzsa Dávid Suzuki Ignis Sport S3 Suzuki kupa
52 Fülöp Tamás BMW E30 T4 HH
53 Tamás Béla Suzuki Swift T2 Suzuki kupa
54 Bencs Gábor Subaru Legacy T5  
55 Szaniszló Mátyás Mitsubishi Lancer EVO VI T5  
56 Varga Róbert Suzuki Swift S2 Suzuki kupa
57 Tamás Béla Suzuki Swift T3 Suzuki kupa
58 Tamás Krisztián Skoda Felicia T2  
59 Nyuzò Renátò BMW E36 T5 HH
60 Nagy Varga Géza Lada 2101 T4 LADA kupa
61 Hendre Barna Károly BMW E36 T5 HH
62 Meggyes Gábor Lada VFTS T3 LADA kupa
63 Hlavács Péter Opel Astra T4  
64 Kasza Zsolt Lada 2107 T4 HH 

 

És a Drifterek:

Sorszám Név Típus
1 Kovács Patrik BMW E36
2 Murányi Bence BMW E46 V8
3 Bozsik Csaba BMW E36 V8