SRT Laktanya Szlalom - Mészáros Sándor Emlékverseny rajtlista


Már csak kettőt kell aludni, és ismét csapathatunk a váci Esze Tamás Laktanyában!
Rendezvényünk havazás esetén is meg lesz tartva, így kérjük versenyzőinket, hogy a téli gumikat ne felejtsék otthon! :)
Továbbá javasolt kiegészítő világítás alkalmazása legalább az utolsó gyorsaságin!

Mészáros Sándor "Füvi" Sporttársunk emlékére szervezett autós felvonulásra pontban (vasárnap) 09:45-kor kerül sor! 
Kérünk minden kedves résztvevőt hogy a jelzett időpontban jelenjen meg a rajtban járművével.

 

Rajtsz. Nevező  Név Tipus Kat. Kupa Rajtidő
1 Dynamic Rally Team Gerencsér Tibor Ford Sierra CW T5   9:55
2 GFS Motorsport Tőzsér Áron BMW E36 M3 T5 HH 9:56
3 Speed Rally Team Tóth József Lada 2107i T3 LADA kupa 9:57
4 Jahalom Kft Erdélyi György Lada  2107 T3 LADA kupa 9:58
5 Első Fáig Rally Team Král Pál Lada  2107 T3 LADA kupa 9:59
6   Pethő István Lada VFTS T3 LADA kupa 10.00
7   Kiss László Honda Civic Type R T4   10:01
8 GumisEmber Racing Team Bacsik Roland BMW  E36 T4 HH 10:02
9   Labát Ákos BMW E36 325i T5 HH 10:03
10 Dynamic Rally Team Mizser Szabolcs Lada  2101 T2 LADA kupa 10:04
11   Tamás Béla Suzuki Swift T2   10:05
12   Farkas Malter Röhl Roland Lada 2101 T3 LADA kupa 10:06
14   Varga Zoltán vazo Subaru  Impreza T5   10:07
15 Subaru Rally Team Vác Kovács Attila Subaru Impreza WRX Sti T4   10:08
16 Livewire Team Szentgyörgyi Fanni BMW  E36 T4 HH 10:09
17   Balogh Elek Toyota  Mr2 T4   10:10
18   Petyánszki Zoltán BMW  320i T4 HH 10:11
19   Pintér Márió WV Golf II T4   10:12
20   Komlódi Gábor Lada 2101 T4 HH 10:13
21   Hegyi Imre Lada 2105 T3   10:14
22   Kiss Gábor Lada  2105 T3 LADA kupa 10:15
23 Jahalom kft Zachár László Lada  2101 T3 LADA kupa 10:16
24   Nánai Attila Lada  2105 T3 LADA kupa 10:17
25   Giedl Róbert Lada  2105 T3 LADA kupa 10:18
26 Aczél Rally Team Aczél András Honda Civic Vti T3   10:19
27   Kiss Gábor Lada  2105 T3 LADA kupa 10:20
28   Gangl Ferenc Lada 2106 T3 LADA kupa 10:21
29   Kugel Tibor Lada T3 LADA kupa 10:22
30   Skerletz Péter Lada 2107 T3 LADA kupa 10:23
31   Éliás Attila Lada 2107 T3 LADA kupa 10:24
32   Tóth Béla Lada  2105 T3 LADA kupa 10:25
33   Torma Tibor Suzuki Swift T2   10:26
34   Tamás Krisztián Skoda Felicia T2   10:27
35   Orbán Robert Suzuki Swift T2   10:28
36 Bazsi Racing Gál Balázs Citroën Saxo VTS T2   10:29
37   Gajdos Dániel Gergő STEYR-PUCH 650 TR 2 T1 JK 10:30
38 Speed Rally Team Tóth József Lada 2107i T4 HH 10:31
39 Jahalom Kft Erdelyi György Lada  2107 T4 HH 10:32
40 Első Fáig Rally Team Král Pál Lada  2107 T4 HH 10:33
41 Speed Rally Team Holecz "Kicsy" Krisztián Lada VFTS T3 LADA kupa 10:34
42   Nagy Sándor Honda Civic Type R T4   10:35
43 GumisEmber Racing Team Bacsik Roland BMW  E36 T4 HH 10:36
44 Dani Garázsa KFT Bozlék Dániel BMW 325i T5 HH 10:37
45 Dynamic Rally Team Mizser Szabolcs Lada  2101 T2 LADA kupa 10:38
46   Tamás Béla Suzuki Swift T2   10:39
47   Migács Krisztián Opel Corsa S4   10:40
48   Artner György Opel Kadett S4   10:41
49   Pálfi istván Ford Sierra  S4 HH 10:42
50   Czira Péter Honda Civic  S3   10:43
51 Bulibáró Rally Team Adamek Martin Lada  2105 S3 LADA kupa 10:44
52   Mátyus Dávid Lada  2105 S3 HH 10:45
53   Kiss Zoltán BMW E36 S3 HH 10:46
54   Radányi Máté Lada 2107 S3 LADA kupa 10:47
55   Tóth Zoltán Lada 2104 S3 LADA kupa 10:48
56   Rózsahegyi Zsolt Lada 2104 S3 LADA kupa 10:49
57   Klein Gábor Lada 2105 S3 LADA kupa 10:50
58   Ifj. Ecseti Jozsef Suzuki Swift S2   10:51
59   Németh Imre Suzuki Swift S2   10:52
60   Káré Gergő "Zúzó" Polaris Outlaw   Bemutató 10:53
61   Erki Dávid Suzuki LTZ 400   Bemutató 10:54
62   Gyovai Zsolt Suzuki LTR 450   Bemutató 10:55
63   Kàré Gergö Polaris Outlaw   Bemutató 10:56
64   Erki Dávid Suzuki LTZ 400   Bemutató 10:57