mod_vvisit_counterÖsszes831256

Címlap
Megoszt

Murczin Zsolti, egy igazi túlélő túrán van túl navigátorával Bagics Róberttel.

Túrkevén vettek részt, 2014 április 11-13 között Magyarország első Tereprallye OB és CEZ versenyén.

Bővebben...

Megoszt

Ajánlom figyelmetekbe a Powertech előzetesét, melyből megtudhatjátok,

mikor lesz a SportKlub-on a teljes MIDEX Cered RS összefoglalója!

Köszönet a Powertech csapatának!

Bővebben...

Megoszt

Berta Gábor összefoglalója a ceredi RS-ről.

Bővebben...

Megoszt

Élmény szempontjából százszázalékosnak mondta a versenyt Ferjáncz András és Ungvárszki Milán, akik szuperül érezték magukat a MIDEX Cered RS futamon. Az apróbb gondokat kivéve minden tökéletes volt, igazán jó tanuló hétvégén vannak túl, és az idejüket nézve a kilátásaik is bíztatóak.

Bővebben...

Megoszt

Midex Cered RS

Felkerültek Tina és Lacos, valamint Berta Gábor képei is a hétvégi RS-ről.

Megoszt

A Rallymédia munkatársai Stelbaczki Tamás és Tamás Levente jóvoltából elkészült az első, akciódús, színes összefoglaló videó a MIDEX Cered RS-ről.

Köszönet a videóért!

Bővebben...

Megoszt

Felkerült az oldalra a frissített 2014. évi MARB versenytervezet, melyet ezen linkre kattintva, illetve a jobb oldali menüsorban a Versenytervezet 2014 alatt is megtaláltok.

Megoszt

A beugrós navigátorral induló Erdélyi György feje igencsak végig lett koppintgatva a MIDEX Cered Rali versenyen. Bakó László nemcsak navigált, hanem, mint a Citroen C2R2 versenyautók jó ismerője tanácsokkal is ellátta Gyurit, és ha kellett jól odamondta, hogy „ez most apukám nem a legjobb volt”.

Bővebben...

Megoszt

Az Apkó Dániel-Budai László kettős az előkelő negyedik helyen ért célba kategóriájukban a hétvégi Midex Cered Rallysprinten, szorosan követve a hazai pályán versenyzőket. Természetesen a technika ördöge őket is igyekezett megtréfálni, de a jól felkészült szervizcsapatnak köszönhetően maximálisan jól teljesítettek. Nézzük, hogyan mesél nekünk a versenyhétvégéről Dani:

Bővebben...

Megoszt

Nagy izgalommal vártuk az április 12-13-i hétvégét, hiszen az utolsó pillanatban alakultak úgy a dolgaink, hogy tudunk indulni Cereden.

Bővebben...

Megoszt

Maczkó Bencének, azaz BigBeninek köszönhetően megnézhetitek a első osztályban versenyző Tomas Ondrej - Bagó László párosának szerencsés kimenetelű bukását a csatolt videóban.